English|فارسي  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: جمعه ٠٤ اسفند ١٤٠٢
-->


  چاپ        ارسال به دوست

نشست هم اندیشی نخبگان بسیج جامعه پزشکی در دومین روز از هفته سلامت

گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز و نشست هم اندیشی نخبگان بسیج جامعه پزشکی در دومین روز هفته سلامت در محل فرماندهی سپاه پاسداران برگزار گردید.

به گزارش مهربانی پور مسئول روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی روز یکشنبه دوم اردیبهشت ماه در دومین روز از هفته سلامت ، مراسم گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز و همچنین نشست هم اندیشی نخبگان بسیج جامعه پزشکی با حضور خانم دکتر فاطمه مقدم تبریزی رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی و تعدادی از مسئولین این دانشکده و سرهنگ پاسدار محمدباقر علائی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خوی در محل فرماندهی سپاه خوی برگزار گردید. در این مراسم سرهنگ علائی ضمن تقدیر و تشکر از کلیه فعالان عرصه سلامت گفت : حضور مردم در تمامی صحنه ها باعث سرافرازی نظام مقدس ما می باشد و وظیفه ما نیز جلب رضایت مردم فهیم می باشد.

 

سرهنگ علائی در ادامه ضمن ارج نهادن به خدمات ارزشمند کلیه پزشکان و دست اندرکاران ارائه خدمات درمانی و بهداشتی گفت : خدمات ارائه شده در دورافتاده ترین نقاط مرزی و روستاها که توسط پزشکان و گروه پزشکی انجام میگیرد قابل تحسین و ارزشمند می باشد.

فرمانده سپاه پاسداران خوی در ادامه سخنان خود خطاب به جمع حاضر گفت : حضور شما عزیزان در این مکان وظایف خطیر ما را مضاعف می کند و باعث قوت قلب ما جهت هرچه هرچه بهتر انجام دادن خدمات ما می شود.

 

در ادامه خانم دکتر فاطمه مقدم تبریزی رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی ضمن تقدیر و تشکر از مساعدتهای سپاه پاسداران و بسیج جامعه پزشکی در مورد شعار هفته سلامت توضیحات مبسوطی ارائه نمود و در رابطه با فعالیتهای طرح تحول نظام سلامت گفت : طرح تحول نظام سلامت در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری که فرموده اند باید کاری کنیم که بیمار دغدغه ای جز بیماریش نداشته باشد به صورت موفق انجام می گیرد و این طرح یکی از موفق تین و پر هزینه ترن طرحهای سلامت تدبیر و امید می باشد که باعث کاهش پرداخت هزینه درمان از جیب مردم شده است .دکتر مقدم تبریزی در ادامه این برنامه ضمن بیان اهم کارهای ارزشمند انجام شده در طرح تحول نظام سلامت گفت : در این طرح زایمان طبیعی کاملاً به صورت رایگان انجام میگیرد و طی آموزشهایی که به بیماران داده می شود از انجام زایمان به صورت طبیعی استقبال می کنند و از تعداد انجام سزارین به صورت معنا داری کاسته شده است .

دکتر مقدم تبریزی در پایان سخنان خود به اهداف حوزه سلامت اشاره کرد و گفت : اهداف حوزه سلامت خیلی گسترده می باشد و همکاری سپاه پاسداران و سایر ارگانها در این زمینه مورد استقبال می باشد.

در پایان این برنامه لوح تبریک از طرف ریاست دانشکده تقدیم فرمانده سپاه پاسداران و مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی گردیدو متعاقباً از طرف فرماندهی سپاه نیز لوح تقدیر ، تقدیم ریاست دانشکده گردید.

 


١٦:٤٩ - 1397/02/02    /    شماره : ١٨٧١٢    /    تعداد نمایش : ١٥٠٩خروج