English|فارسي  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧
-->


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار قائم مقام ریاست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان خوی به همراه معاونین و تعدادی از مسئولین دانشکده با معاون جدید استاندار و فرماندار شهرستان خوی

دکتر منصور محمودزاده قائم مقام ریاست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان خوی به همراه معاونین و تعدادی از مسئولین دانشکده با معاون جدید استاندار و فرماندار شهرستان خوی دیدار و در مورد توانمندیها و مشکلات این دانشکده بحث و گفتگو کردند.

به گزارش مهربانی پور مسئول روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان خوی ، روز چهارشنبه دکتر منصور محمودزاده قائم مقام ریاست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی بهمراه معاونین و تعدادی از مسئولین این دانشکده با مهندس سید محمد عابدی معاون جدید استاندار و فرماندار شهرستان خوی دیدار و در مورد توانمندیها و مشکلات این دانشکده بحث و گفتگو کردند.

در این دیدار ابتدا دکتر محمودزاده ضمن تبریک انتصاب بجا و شایسته مهندس عابدی را به سمت معاون استاندار و فرماندار شهرستان خوی گفت : دانشکده علوم پزشکی شهرستان خوی در طی این چند سال گذشته از رشد قابل توجهی برخوردار است بطوریکه اقدامات انجام یافته در طول این سه سال گذشته با اقدامات انجام یافته در طول بیست سال گذشته برابری میکند و ما امیدواریم با هماهنگی و همکاری مسئولان شهرستانی  واستانی این پیشرفت را در سالهای آینده به چند برابر برسانیم .

در ادامه مهندس سید محمد عابدی معاون استاندار و فرماندار شهرستان خوی ضمن تجلیل از عملکرد بی نظیر دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداتشی درمانی شهرستان خوی گفت : عملکرد مجموعه وزارت بهداشت و درمان در طی دو سه سال گذشته بسیار مثبت و قابل توجه بوده است در صورتیکه در سالهای گذشته بزرگترین چالش مردم ما بحث بهداشت ودرمان بوده است و ما امروز شاهد تحولات چشمگیری در این عرصه هستیم .

معاون استاندار و فرماندار شهرستان خوی در ادامه گفت : موقعیت جغرافیایی شهرستان خوی بعنوان بلوک شمال استان نقطه ثقل این منطقه است و باید به این شهرستان عنایت ویژه ای شود . وی در ادامه سخنان خود گفت :انتظار داریم که به ما گرا بدهید و مواردی که نیاز به پیگیری را دارد را اعلام کنید تا ما بتوانیم از پتانسیلهای شهرستانی و استانی در جهت سلامت مردم که یک اصل مهم است استفاده کنیم.

در پایان دکتر منصور محمودزاده قائم مقام ریاست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان خوی پیام تبریک انتصاب بجا و شایسته مهندس سید محمد عابدی را به سمت معاون استاندار و فرماندار شهرستان خوی تقدیم وی نمود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


٠٩:٥٨ - 1396/05/26    /    شماره : ١٥٢٨٤    /    تعداد نمایش : ٢٣٤خروج