English|فارسي  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧
-->


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید سرزده مدیر کل دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی از پروژه های عمرانی شهرستان خوی

دکتر امیر ساکی مدیر کل دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت و درمان وآموزش پزشکی و هیئت همراه از بیمارستانهای در حال احداث شهرستان خوی بازدید کردند.

 به گزارش مهربانی پور مسئول روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان خوی ، روز یکشنبه یکم مرداد ماه دکتر امیر ساکی مدیرکل دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت ودرمان و آموزش پزشکی و دکتر جواد آقازاده قائم مقام وزیر در استان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان و دکتر منصور محمودزاده قائم مقام ریاست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان خوی و هیئتهای همراه به صورت سرزده از پروژه های در حال ساخت بیمارستانهای آیت ا... خویی و 160 تختخوابی خوی بازدید کردند . در این بازدیدها ابتدا دکتر آقازاده در مورد پیشرفت های فیزیکی و اعتبارهای تخصیص یافته توضیحات مبسوطی ارائه نمود و گفت : که امیدواریم هرچه سریعتر ساخت این بیمارستانها به اتمام برسد تا مردم شهید پرور این شهرستان از مزایای آنها بهره مند شوند که لازمه آن این است که مسئولین شهرستانی نیز تلاشهای خود را در این زمینه انجام دهند .

در ادامه این بازدید دکتر ساکی ضمن اشاره به مسئله انشعابات آب و برق و ... بیمارستان آیت ا... خویی اظهار نمود که باید با همت و هماهنگی مسئولین شهری و عزم و اراده کلیه ادارات در مورد این امور اقدامات جدی بعمل آید و وزارت بهداشت و درمان نیز در مورد روند تکمیل و تجهیز این بیمارستان اقدام نماید.

دکتر ساکی در ادامه ضمن بازدید از بیمارستان 160 تختخوابی و اشاره به نارضایتی در مورد پیشرفت فیزیکی بیمارستان آیت ا... خویی تاکید نمود که بیمارستان 160 تختخوابی حداکثر طی مدت 5 ماه آینده تکمیل و مورد بهره برداری قرار گیرد که پیمانکار مربوطه قول مساعد را در این زمینه دادند .

گفتنی است مهندس توحید نیا مشاور اقتصادی نماینده شهرستانهای خوی و چایپاره نیز در این بازدید حضور داشت که نظرات خود و نماینده این شهرستان را در مورد بیمارستانهای در حال احداث بیان نمود.

 


١٥:١٣ - 1396/05/01    /    شماره : ١٤٩٧٣    /    تعداد نمایش : ٣٨٥خروج